צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
מגמת מונו סקי | פרוייקטים מיוחדים

פרויקט מיוחד: עשר שנים - עשרה סיפורים (1998-2008)
מאת: יאיר כחל 

במהלך עשר שנות פעילות הסקימולטור בישראל גלשו על המדרונות שלנו מאות אלפי גולשים, שלכל אחד עולם משלו וסיפור משלו. לרגל חגיגות יום ההולדת לסקימולטור חזרנו ונזכרנו בעשרה סיפורים בולטים שהצליחו לרגש אותנו,
אנשי הסקימולטור...

 


עפר שכטר

עפר שכטר - כוכב הסקימולטור
עפר שכטר התוודע לעולם הסקי כבר בגיל 11, כאשר אביו לקח אותו ואת אחיו לחרמון. במהלך השנים החלה משפחת שכטר לטוס לאירופה לחופשות סקי ושם התאהב עופר בסנובורד. כנער שובב (בלשון המעטה) הגלישה בסנובורד הייתה עבורו מפלט. אהבתו לסנובורד, הובילה אותו בעקיפין לעולם המשחק.אלון דניאל

אלון דניאל - מסקייטבורד לסנובורד
אלון (15.5), החל את דרכו כגולש כבר בגיל 11, אבל על סקטבורד הגלישה היא עבורו אורח חיים ויחד עם אחיו הקטן הוא מתחרה בתחרויות סקטבורד ברחבי הארץ. שנה שעברה החליט אלון שהוא רוצה לנסות לגלוש גם על סנובורד, וביקש מאביו שיירשום אותו ואת אחיו הגדול לשיעורים ברשת סקימולטור. החל מהשיעור הראשון,. הקשר עם רשת סקימולטור התפתח עוד יותר כאשר הראו האחים לבית משפחת דניאל, קלטת מצולמת למעיין. מעיין מאוד התלהב והציע שרשת סקימולטור תהיה הספונסר שלנו"


גיא גרינהוטגיא גרינהוט - החלום להדריך
גיא (17.5), תלמיד בתיכון בליך, מנגן בגיטרה, גולש סנובורד מכור, ומזה כשנתיים מדריך ברשת סקימולטור. "הכל החל בזכות אבא שלי" אומר גיא ומוסיף, "בגיל 14 אבי החליט להפתיע אותי ואת אחותי ורשם אותנו לשיעורי סקי ברשת סקימולטור. הוא האמין שאנו נהנה מהחוויה החד-פעמית וזהו. אבל מרגע שעליתי על המדרונות - התמכרתי".

 


משפחת נברומיכל נברו - הגלישה המשפחתית
מיכל (41), בעלה עופר ושלושת ילדיהם מתגוררים בפרדסיה, וכמשפחה הם נוהגים להרבות בטיולים משותפים ולצאת לחופשות משפחתיות. לאחר שמיכל נדבקה בחיידק הסקי, היא החלה לסחוף את משפחתה, אחד אחד, ולחשוף גם אותם לחוויה המופלאה.

 


סתיו אוסטוברוךסתיו אוסטוברוך - מגולש למדריך
סתיו (41) נולד בקייב שבאוקראינה, וכבר בגיל 5 גילה את עולם הסקי, כאשר לימד אותו אביו לגלוש. בגיל 7 הצטרף לבית ספר לסקי תחרותי, שהפך למרכז חייו עד הגיעו לגיל 16. לאחר שנים של אימונים, החליט סתיו לפרוש ופנה ללימודים גבוהים במכללה. במהלך אותן השנים בהן למד, האמין תמיד שבאחד מן הימים יחזור לאהבת חייו - הסקי.

 


אורי טלאורי טל - שיקום בגלישת סנובורד 
אורי  (27) בשנת 2004 נאלץ אורי להתמודד עם אירוע טראומתי שרגלו השמאלית נקטעה בעקבות תאונת דרכים בה היה מעורב הג'יפ בו נסע.  בתום שלושה חודשי אשפוז, טיפולי שיקום מפרכים והמון כוח רצון, יצא אורי מבית החולים. באחד ממפגשיו עם החבר'ה, שמע שהם מתכננים לטוס לחופשת סקי באירופה. "יאללה, גם אני בא" . על מנת לבדוק את גבולות היכולת שלו פנה טל לרשת סקימולטור. מבדיקה שעשה גילה שסנובורד אינו נפוץ בקרב גולשים מוגבלים, וכיאה לאופיו, החליט לנסות דווקא את זה.

 


יורם צברייורם צברי - סקי כספורט טיפולי
יורם צברי (46) גילה את עולם הסקי בגיל 33. כשהגיע הבן הצעיר, נתן, לגיל 9 החליט אביו שהגיע תורו ללמוד סקי. נתן אובחן בצעירותו כבעל בעיות קשב וריכוז. הסקי, כך מתברר, תרם לו הרבה.למרות כל הקשיים, נתן הוכיח לעצמו ולנו שהוא מסוגל לגלוש טוב.


גרי שפוןגרי שפון: צעיר לנצח
גרי הוא מהנדס חשמל במקצועו, ומזה כשמונה שנים הוא עצמאי ובעל חברה לייעוץ. לאחרונה חגג גרי את יום ההולדת ה-70 שלו, והוא דוגמא לאדם שהסקי זורם בעורקיו. "מאז ומתמיד אני עוסק בספורט. אני שוחה והולך למכון כושר כמעט בכל יום. בחמש השנים האחרונות הוספתי לשגרת יומי גם גלישת 
                                            סקי ברשת סקימולטור", הוא אומר.


עדי פוקס - רופאה, טייסת, גולשת וסבתא
עדי (53) היא רופאת משפחה במקצועה, נשואה, אם לשלושה ילדים וסבתא גאה לנכד. חייה של עדי עמוסים בעיסוקים מגוונים ולא שגרתיים. עדי היא 'פריקית' של ספורט. בנוסף לביקורים קבועים במכון כושר ובחוגי פעילות אירובית, בגיל 42 היא גילתה את עולם הסקי.


נמרוד קשתי - גולש עם הנכדה
לנמרוד (63), גמלאי של אגד, יש שתי אהבות: טיולים ברחבי הארץ ובילוי עם הנכדים. "באחת מחופשות הסקי, שמתי לב לילדים שגלשו באתר. הם גלשו בביטחון וזה הדליק אותי", אריאל החלה להגיע לסקימולטור בקביעות לשיעורי הסקי. נמרוד, שנהנה כל-כך מזמן האיכות שלו עם נכדתו, החליט להירשם גם כן, ובמקביל לשפר את טכניקת הגלישה שלו. שיעורי הסקי של השניים הפכו לזמן איכות של סב ונכדתו.


 

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
SKISET