צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
מגמת מונו סקי | פרוייקטים מיוחדים
גדולים מהחיים

מדריכי ה"סקימולטור" כותבים על אנשים שריגשו אותם והשפיעו עליהם במהלך העבודה בעונת 2008. אנשים שלמרות כל הסיכויים לא מוותרים על הגלישה, הופכים את העבודה לחוויה משמעותית, ואת הסקי לפעילות שיש לה ערכים מוספים .

 


סיפורה של נינה
מאת: שלומית מלצר
ביום חורפי וגשום, שיחת טלפון לא שגרתית קטעה יום עבודה שגרתי: "שלום, קוראים לי נינה. אני מדברת קצת לא ברור, כי נפצעתי לפני שש שנים בתאונת דרכים. אני נתמכת בהליכון, והפיזיותרפיסטית שלי המליצה שאבוא אליכם לתרגולי סקי".   אלתרנו, ביצענו מעקפים, השתמשנו בידע וניסיון שנצברו במשך שנים, ושולבו עם הרצון, היכולות הגופניות והנפשיות של נינה. לסיפור המלא לחץ כאן


ניצוץ בעיניים ושמחה בלב
מאת: יעל ברזילי
טל הוא ילד מיוחד בעל לקויות תקשורתיות ושפתיות, שמקשות עליו ביצירת קשר עם הסובבים אותו. בנוסף, יש לטל קשיים בתכנון תנועה המביאים, לעיתים קרובות, להימנעות מהתנסות בדברים חדשים ולא מוכרים.   ב"סקימולטור" האמונה היא שכל אחד יכול לגלוש, בתנאי שהוא רוצה ובתנאי שהוא מתמיד ומתרגל. במקרה של טל, בהתחלה לא היינו בטוחים ברצונותיו, בגלל חוסר שיתוף פעולה מצידו, הקשור להימנעות מהתנסות חדשה.


תובנות על כוחות - סקי נכים
מאת: עינת מלצר
נועם המשיך להתאמן בשיעורים, התרסק לא מעט, ומישהו אפילו קרא לו שק תפוחי אדמה. אבל אז הגיע השיעור בו ראיתי אותו לשניה גולש לבד, בלי שהמדריך מחזיק אותו. עצרתי את המכונה, ניגשתי ואמרתי לו שמכאן הוא מתחיל לגלוש לבד. וכך היה.
ניצחון כפול בקרב
מאת: צור קירשנר
רותם הוא בחור גבוה וחסון, אולם קצב דיבורו אינו תואם את מראהו, שכן לפני כל משפט הוא משתהה מעט. רותם לא אהב את השאלה "מה קרה לך?", ובודאי לא ממי שהכיר לפני שעה קלה, ולכן ענה בקצרה, "נפגעתי בצבא במהלך מבצע "חומת מגן" בשכם. 

line_top.gif (57 bytes)
CLUBMED
SKISET