צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד


 מצלמות ה- POV של חברת V.I.O המשולבות הן כולן ניתנות ללבישה. הן מיוצרות במיוחד כקלות משקל, וכעמידות בפני תנאי מזג אויר שונים. בנוסף, העיצוב שלהן הופך אותן לקלות לשימוש. ה- V.I.O קבעו נקודת ציון לעמידות לזמן ממושך,איכות הוידיאו והתאמת המצלמות לקהל יעד רחב.

חברת V.I.O התחילה את דרכה בשם VIOSPORT, אשר המציאה את מצלמות קסדה המחוברות בחוט בשביל להקליט הרפתקאות וספורט כמו רכיבה על אופני הרים, מוטור-קרוס, סקי, רכיבת אופנוע וסנובורד. בתגובה לדרישת הצבא, משטרה וסוכנויות שונות במדינה וכן בכדי לענות לציפיות וצרכי המקצוענים, VIOSPORT המציאה קו יצור לוידיאו קשיח, שניתן ללבוש אותו תחת המותג VioTac (2005). VIOSPORT גדלה והפכה למובילה בתחום של (point- of -view) POV נלבש וקבעה סטנדרט חדש במערכות הקלטה, ה- POV.1. כתוצאה מכך, שינתה את שמה מ- VIOSPORT ל- V.I.O וזאת בכדי לשקף את התמקדות החברה בתחום ה POV למטרות טקטיות ולשימושים שונים בספורט.

"הקמנו את Viosport לאחר שראינו את הצורך של ספורטאים להקליט את הטיולים וההרפתקאות שלהם כשהידיים שלהם חופשיות". אמר דיוויד אוילה, מייסד ונשיא חברת .V.I.O. " תוצאות הטכנולוגיה החדשנית שלנו כיום היא האפשרות של מערכות ההקלטה להיות משולבות. העיצוב שלנו של מערכות מאוחדות מאפשר זרימה כמקשה אחת- תפיסת התמונה,עריכה והפצה- וכל זאת במוצר אחד."

בנוסף למערכת שלמה של מצלמות קסדה, V.I.O. מציעה ללקוחותיה גם מוצרים נלווים מצוינים הניתנים ללבישה או לצילום מרחוק.

לקטלוג מוצרים של חברת VIO
לקישור לאתר החברה לחצו כאן


מצלמת קסדה VIOמצלמת ה- POV
מאת: חברת סקימולטור
מצלמה באיכות גבוהה- מצוידת בבולם זעזועים, אטומה למים,שלג ואבק לשימוש בכל מזג אויר. המצלמה בפשטות ובנוחות מוצמדת לקסדת הגלישה או מקום אחר. המערכת ניתנת להשכרה או לרכישה בחנויות הציוד. 
פרטים בכתבה


line_top.gif (57 bytes)
CLUBMED
SKISET