צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד

עוד בשנת 1966 מייסד החברה ננו פג'רולה עסק במכירה ובשיווק כפפות, בשנת 1973 לאחר שרכש את הידע הטכני ולמד את השוק היטב החל בהקמת המפעל וקולקציה חדשה, מתקדמת ובלעדית, תחת שם המותג SNOWLIFE GLOVES

בשנת 1977 הוא השלים באופן מלא את טווח המוצרים של החברה השוויצרית כאשר הוסיף תחת שם המותג שלהם את קולקציית בגדי הסקי האיכותיים של החברה,כיום ליין המוצרים של חברת Snowlife Nando Pajarola AG כולל בתוכו כפפות לסקי וסנובורד וכן גם ביגוד סקי וסנובורד איכותי ביותר. Snowlife מהווה כיום שחקן גדול חשוב בשוק השוויצרי הייחודי והגדול לכפפות. מחירי המוצרים נמצאים בטווח המחירים האטרקטיבי בשוק והם אטרקטיביים בשל האיכות וגם התמורה שהאדם מקבל בעבור כספו.בנוסף, כסיטונאים למוצרי ספורט, אנו מוכרים בנוסף מותגים נוספים מהמובילים בשוק כגון:

Phenix- בגדי סקי

X-Socks- גרביים פונקציונאליות

X-Undergear - הלבשה תחתונה פונקציונאלית

Therm-IC- מערכת חימום לנעליים, מייבשים ומחממים

Sorbothane- סוליות בולמות זעזועים

Briko- קסדות, משקפיים,ווקס, קרוס-קנטרי, בגדי רכיבה .

בין הלקוחות הקבועים של החברה בשוויץ כ-1000 ספקים ובתי אופנה. הם מקבלים תמיכה מלאה לאורך כל השנה על ידי צוות המכירות המומחה שלנו. כמו כן ברשות חהברה כמה אולמות תצוגה הפזורים ברחבי שוויץ.

החברה מוכרת את מוצרי חברת Phenix באיטליה, אנגליה וטורקיה, ואת מוצרי Snowlife למפיצים ויבואנים בכל העולם. במדינות אחרות עובדים מול יבואנים ידועים, סוכנים ונציגים מקומיים.לקוחות אחרים הנמצאים בשוק המשותף קונים דרך Snowlife Nando Pajarola GmbH באוסטריה, שם החברהמפעילה מחסן נפרד. כל מערך ההזמנות מטופל על ידי צוות של כ-20 אנשים במשרד הראשי ב-Klosrers.

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
SKISET