צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד

           

לפני כ-130 שנים החל קפטן אלי ג'ואל אנסן, שהיה דייג,  לייצר בגדים אטומים למים משום שבכל פעם שיצא להפלגה היו בגדיו נספגים במים ונשארו רטובים כל זמן שהותו בים. כבר בשנה הראשונה  מכר כ- 2000 פריטים, בחמישית - כ-10,000 ולאחר 20 שנים - 60,000 בקירוב.

הרעיון של ייצור ציוד איכותי במחירים נמוכים נחל הצלחה גדולה, וב-1877 הקים קפטן אנסן את חברת Helly Hansen הפועלת בהצלחה עד היום. תוך זמן קצר רכשה החברה מוניטין בקנה מידה בינלאומי, אך קפטן אנסן לא קפא על שמריו והחל בייצור בדים קלים ועמידים יותר למים. המפתח להצלחת מוצריו היה ניסויים לפני כניסתם לשוק. אנסן האמין במוצריו והגיב בכעס כלפי מי שהעזו לפקפק באיכותם.

ההקפדה הבלתי מתפשרת על האיכות הגבוהה הביאה להתייקרות המוצרים. למרות זאת הלכו המכירות וגברו, וכבר בשלהי המאה ה-18, ייצאה החברה את מוצריה לדנמרק, לשוודיה, לאנגליה, לדרום אפריקה ולצ'ילה.

בשנת 1914 נפטר קפטן אנסן ובנו האלי ירש את מקומו בחברה. האלי היה בעל תפיסה מודרנית, צעירה ועתידנית והתחייב להוביל את HH אל ראש הפסגה הטכנולוגית. ואכן האלי לא אכזב: במהלך השנים פיתחה החברה  בדים באיכות גבוהה ביותר, שבמהרה רכשו לעצמם מוניטין בשל היותם אטומים לחלוטין למים, מתייבשים במהירות ונוחים ללבישה. 

האלי נפטר ב-1938  ובנו לייב בן ה- 24 קיבל לידיו את הניהול. לייב המשיך בדרכם של אביו וסבו תוך חיזוק המסירות והאמון בחברה. העובדים ראו בחברה "משפחה", הם נהנו מביטוח בריאות ומתקנות בטיחות גבוהות, שאז עדיין לא היו מקובלות.

בשנת 1950 הרחיבה HH את קו מוצריה ונכנסה לתחום ביגוד הפנאי. היא החלה לייצר ביגוד לדיג, לרכיבה על אופנועים, לשייט ולכל פעילויות ספורט החורף.

ב-1960 פרצה החברה לשוק העולמי עם מוצר דומה מאוד לפליסים של היום, העשוי מחומר קל, נעים ומחמם, ויחד עם זאת - אטום למים.

פריצה טכנולוגית נוספת ארעה ב-1970, עם הופעתו של אריג חדש בתחום הביגוד התרמי - LIFA  (שעד היום נודע בשל איכותו הגבוהה). אריג זה זכה בפרס נובל וייחודו בטכנולוגיית הסיבים שבה הוא מיוצר, בעיצוב, בגזירה ובתפירה. LIFA הוא אריג תרמי המשאיר את הגוף יבש לאורך זמן ומתפקד כ"עור שני",  וכך נולדה שיטת שלושת השכבות:
1. שכבת הבסיס - ביגוד תרמי
2. השכבה התרמית - מיקרו פליס
3. שכבת ההגנה - מעיל.

במהלך 20 השנים הבאות פרצה חברת HH לשוק העולמי והגשימה בכך את חלומו של קפטן האנסן, מייסד החברה. בגדיה נמכרו ברחבי העולם, וזכו אף להכרה באולימפיאדות השונות כאשר המשתתפים - גולשים, שייטים, רוכבי אופניים, מטפסי הרים, גולשי סקי וסנובורדיסטים - בחרו ללבוש את בגדי החברה.

היום נחשבת החברה כמובילה בתחומי ה- Out door, ספורט החורף, ספורט המים, בגדי עבודה -  החל מעובדי ענפי החקלאות השונים ועד לעובדי מפעלים ודייגים -  וכן בתחום בגדי ההצלה וההישרדות, שעד היום נתפרים ביד.

 HH הינה שחקן עיקרי בשוק העולמי והיא מפתחת מאות מוצרים מדי שנה. לחברה נציגויות ביותר מ-40 מדינות ומחזור מכירות של יותר  250 מיליון אירו בשנה...

 HH הינה אחת מהחברות המובילות בעולם ולא בכדי בחרה ב"סקימולטור" כמי שייצג אותה בישראל ויצליח להעביר את המסר החרוט על דגלה:

"מוכרים איכות ולא מחיר..."


מעיל סקי  שיטת שלוש השכבות של HH
מאת: צוות סקימולטור
בזמן הגלישה תנאי מזג האויר דינמים וכל שנייה יכולים להשתנות וכך גם צורת הלבוש שלנו צריכה להיות מורכב מבדים קלים, ספורטיביים, השומרים על חום הגוף ומוציאים את אדי הזיעה החוצה לאוויר לגלישה בטמפרטורה קבועה. הפתרון האמיתי לגולש - שיטת שלוש השכבות.

 למאמר לחץ כאן   
 לסרט לחץ כאן


נעלי HHהטכנולוגיה מאחורי הנעלים של HH
מאת: צוות סקימולטור
לכל רכיב בנעל תפקיד ספציפי ומוגדר, ומעניק נוחות מלאה לאורך כל היום, בכל סוג פעילות, ובכל שטח. ההתחייבות של HH נשארת בעינה בכל הדגמים - נוחות 
 למאמר לחץ כאן         מושלמת, תמיכה מלאה, והגנה לאורך כל חיי הנעל. 


אתר סקיסרטון פרסומת לחברת HH
החברה נחשבת כמובילה בתחומי ה- Out door, ספורט החורף, ספורט המים, בגדי עבודה -  החל מעובדי ענפי החקלאות השונים ועד לעובדי מפעלים ודייגים -  וכן בתחום בגדי ההצלה וההישרדו,. HH הינה שחקן עיקרי בשוק העולמי והיא מפתחת מאות מוצרים מדי שנה.
לצפייה בסרט לחץ כאן


ביגוד תרמי, ביגוד טרמיקולקציית הביגוד של חברת HH
אינפורמטיבי דוקומנטרי על תהליך יצירת הקולקציה של חברת HH.
משלב החשיבה של מקצוענים בתחום הגלישה בשילוב מעצבי הביגוד המובילים בעולם ועד בדיקת יכולת הביגוד והפרצתו אל הצרכן.

לצפייה בסרט לחץ כאן


סקיכריס אברברוף גולש מקצועי  HH
כריס גולש מקצועי ותחרותי וחלק מצוות הגולשים המשתתף בעיצוב קולקציית הביגוד של HH מספר על תהליך היצירה של הביגוד בשילוב עם צרכיו כגולש תחרותי.

לצפייה בסרט לחץ כאן


 

 

 

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
CLUBMED