צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד
sos

חברת  SOS - Sportswear Of Sweden עוסקת בהתאמת צבעים כבר מראשיתה. תוכלו לראות זאת בקולקציה החדשה ועל הגולשים היורדים במדרונות ההר. 

בכל שנה נוספים לקולקציה צבעים ודוגמאות מהטרנדים האחרונים בעולם האופנה. המעצבים של SOS ממירים את הטקסטורות והדוגמאות הנפוצות בביגוד היום-יומי, ויוצרים קולקציית סקי ברמה הגבוהה ביותר.


sosהטכנולוגיות מאחורי הביגוד של SOS
מאת: צוות סקימולטור


sos nikolyראיון עם ניקולאי פרסון, בן 13 גולש ב-SOS 
מאת: צוות סקימולטור
בן ה-13 Nikolai Perssonמ–Ljusdal, שוודיה, תלה את הסנובורד לפני כמה שנים בגלל שהוא חשב שזה קשה מדי. במקום הוא התחיל בסקי – ומהר מאד נהיה אחד מגולשי ה-Jibbers הטובים ביותר בקבוצת הגיל שלו.
גוליה מונגו SOS

ראיון עם גיוליה מונגו, גולשת בנבחרת SOS
מאת: צוות סקימולטור
גולשת ה-Big Mountain האיטלקייה גיוליה מונגו (Giulia Monego) נולדה עם תשוקה למהירות. לפני שהצטרפה לנבחרת SOS היא השתתפה בתחרויות במגוון של מקצים, לקחה מקום שני ב-Giant Slalom האיטלקי ובאליפות הסופר G. כיום היא גולשת פרירייד מוכשרת ומדריכה בבית הספר לסקי Powder Extreme, ב-Verbier.דיויד SOSראיון עם דויד קנטרמו, מאמן נבחרת נורווגיה
מאת:  צוות סקימולטור
הכירו את דויד קנטרמו מ- Åre, שוודיה. סקייר מגיל שנתיים, היה חבר בנבחרת המוגלים של שוודיה משנת 1993 עד 2003. כיום הוא המאמן של נבחרת נורווגיה ומתחרה בכמה שיותר אירועי פריסטייל שאפשר.

 

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
SKISET