צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד

            

במפעל שלה ב-Mittesill, אוסטריה, מעסיקה חברת Blizzard צוות מומחים בעלי נסיון רב במחקר ופיתוח, בבניית אבי טיפוס, בטכנולוגיות חומרים ויצור, ובבקרת איכות. יכולתם ומחויבותם של העובדים מבטיח ש-Blizzard תמשיך להוביל את עולם מגלשי הסקי גם בעתיד.

העולם של Blizzard מגוון, אקטיבי, דינאמי ופורץ דרך.

ביינדינגס

הביינדינגס של Blizzard הם מרכיב חיוני במערכת ה-IQ החדשנית. הביינדינגס מותאמים למגלשי ה-IQ ומציעים רמה גבוה של בטיחות וביצועים יחד עם נוחות מקסימאלית.

טכנולוגית הביינדינגס של Blizzard מתקדמת ומתפתחת ללא הפסקה על מנת להעניק את הביצועים הגבוהים ביותר, ואת רמת הבטיחות המתקדמת ביותר בשוק. הביינדינגס בטכנולוגית ה-IQ של Blizzard, הינם ציוד הספורט האידיאלי לגולשים בכל הרמות, מגולשי הפריסטייל והפרירייד המובילים בעולם ועד לגולשים המתחילים ביותר והילדים.

הגנה

התפס הקדמי החדש והמשופר, בעל שתי יחידות שחרור נעל, מייצר פחות חיכוך בעת שחרור נעל הסקי ומאזן בין הכוחות המשתחררים והכוחות התופסים. בקרת השחרור האחורית, בשילוב רכיב המונע חיכוך, מאפשרת שחרור רב-כיווני (לפי זווית הנפילה) של הרגל. מאפיינים אלו בצירוף מתאם קדמת הרגל האוטומטי מאפשרים הגנה ובטיחות שאין שניים להם.

האלסטיות של תפס העקב משמש כפילטר לסינון ניתוקים ושחרורים לא רצויים.

כדי להבטיח שחרור מדויק, כל תפס נבדק ומוערך ע"י מחשב. רק אז סקלת המשקל נחרטת בלייזר במקום המדויק בתפס הקדמי והאחורי.

נוחות

מבנה ה"שלד" בחלקים הכבדים, קיים היום כמעט בכל הדגמים. בעזרת הטכנולוגיה הזו הצליחה חברתBlizzard להוריד משמעותית ממשקל המגלשים והביינדינגס, כך שהמגלש והביינדינגס הקלים ביותר, מגיעים למשקל של פחות משני ק"ג. הקלות של הביינדינגס והמגלשים מאפשר נוחות רבה יותר כשסוחבים או גולשים עם המוצרים של Blizzard.

בהשוואה למערכות סקי-ביינדינגס קונבנציונאליות הפחתת המשקל הממוצעת הינה כ-10%. התוצאה הסופית היא מערכת ביינדינגס קלה יותר המאפשרת גלישה קלה ובטוחה, ללא מאמץ מיותר. ה-Twin Cam, מערכת שני החלקים בתפס העקב, מאפשרת שחרור ונעילה חלקים יותר, בשילוב עם תפס אחורי קומפקטי מאפשרים כניסה ויציאה נוחים יותר מהביינדינגס.

הרכבת כל מערכת ה-IQ הינה קלה ומהירה מאד. במספר צעדים פשוטים, מסתיימת ההרכבה ללא קדיחת חורים מיותרים ועם בורג מרכזי קבוע אחד.

חדש

מערכת ה-IQ Junior של Blizzard מציבה סטנדרט חדש בתעשיית הסקי. מערכת ה-IQ Junior פשוטה, ללא שום בורג ולא נדרש שום כלי להרכבה. כוללת כיוון קל מאד לכל נעלי הסקי לנוער מ - 135 מ"מ עד ל - 325 מ"מ.

ציוד נלווה

חברת Blizzard הידועה בחדשנות ובמקוריות המאפיינת את מוצריה, מציגה מבחר רחב של כפפות, תיקים, משקפים וקסדות. חברת Blizzard שמה לעצמה מטרה, להציע מוצרים באיכות הגבוהה ביותר במחירים כדאיים. מוצרי החברה מעוצבים ע"י גולשים המשלבים בפריטים יכולות ומאפיינים שבאמת צריך, ותמיד שמים לב לגובה המחיר.

 לחץ כאן לצפייה בסרט על החברה 

 לאתר  החברה  blizzard ski  


IQ_Logo מערכת ה- IQ של חברת Blizzard
מאת: צוות סקימולטור
הטכנולוגיה הבלעדית של החברה היוצרת מיזוג מושלם בין מחברים למגלשיים ללא קדיחה או הברגה.בשיטה בלעדית זו המגלשיים נשארים גם גמישים וגם מאפשרים אחיזה טובה על השלג יחד עם מהירות תגובה טובה.

 למאמר לחץ כאן


BLIZZARD_Logo1הטכנולוגיה של מגלשי Blizzard לעונה 08/09
מאת: צוות סקימולטור

 למאמר לחץ כאן


Elliane Volken Action

הישגים משמעותיים של החברה
מאת: צוות סקימולטור
כל ההישגים המשמעותיים של חברת Bllizard מהיוסדה.

 למאמר לחץ כאן


blizzard team הנבחרת המנצחת של בליזארד
מאת: צוות סקימולטור
הצוות התחרותי של בליזארד ממשיכה לעודד עוד כישרונות צעירים. ותג האוסטרי הנחשב כתומך בצעירים כישרוניים כבר מספר שנים ועושה וזאת בכדי לעודד את 
                               התפתחות החיובית ארוכת הטווח במקום לרכוש גולשים ידועים ומוכרים לנבחרת 
                               המנצחת שלהם.
 למאמר לחץ כאן
line_top.gif (57 bytes)
SKISET
SKISET