צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד
spical blend
         

לאורך חמש עשרה השנים האחרונות מייצרת חברת Special Blend ביגוד גלישה חדשני ועדכני המשלב באופן מושלם בין סטייל רחוב עכשווי לבין חומרים מתקדמים, טכנולוגיות חדשניות וביצועים גבוהים.

בדים ייחודיים

תוך התמקדות באיכות הגבוהה ביותר, חברת Special Blend משתמשת בתהליך אריגה ייחודי היוצר בדים בעלי מראה עשיר, ואיכות המבטיחה ביצועים גבוהים. תהליך האריגה המיוחד מבטיח שההדפסים, הצבעים והדוגמאות, לא "יושבים" סתם על החלק העליון של הבד אלא מהווים חלק מובנה ממנו.

גלישה רגועה

הפיצ'רים המתקדמים המשולבים במעילים ובמכנסיים ומשפרים משמעותית את הגלישה על ההר יכולים להפוך למטרד כשאנחנו נחים בבית הקפה או יורדים מעוד יום גלישה מהנה. חברת Special Blend מאפשרת לכם להתאים את הלבוש לפעילות ולשעה ביום. ע"י כמה פעולות פשוטות ניתן לשחרר זמנית את המעיל או המכנס וליהנות מנוחות ומטווח תנועה רחב יותר בפעילות אפרה-סקי שונות. העיצוב החכם והמתחשב הזה יבטיח שהחופשה שלכם תהיה רגועה ונעימה יותר מאי פעם.

חומרים בהשראת אופנת הרחוב

מהיום הראשון מטרתה של חברת Special Blend היתה אחת - לעצב בגדי סקי וסנובורד חדשניים, שיהיו נוחים ומגנים, ושתראה בהם הכי טוב שאפשר על ההר ומחוצה לו. על מנת לעמוד במטרתה אוספת חברת Special Bland באופן קבוע תגובות על הביצועים בשלג מנבחרת הגולשים המקצועית שלה, ומשלבת אותן עם הטרנדים החמים ביותר הקיימים בתחום אופנת הרחוב.


הסרט  "First chair / Last call"
סרט האקסטרים של נבחרת הגלישה של חברת הביגוד Spical Bland. סרט המותח את גבולות האקסטרים לבלתי אפשרי בתרגילים מרהיבים, מוסיקה וביצועים חסרי גבולות.
לצפייה בסרט לחץ כאן


 

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
SKISET