צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד
 

חברת Holmenkol מציעה קו מוצרים נרחב של מוצרי ציפוי יעילים ביותר לספורט החורף. ובהם גם מוצרים נלווים לסיטונאי הספורט. החברה לאורך השנים הובילה פטנטים ומוצרים מהפכניים לטיפול בציוד ספורט לחורף. חברת HOLMENKOL תופסת נישה גדולה במיוחד בשוק העולמי ומחשיבה עצמה כגורם מקשר בין הספורט והכימיה ונחשבת לאחת החברות המוצלחות באירופה בתחום.


ההקמה בשנת 1922
החברה הוקמה בשטוטגרט חברה בשם "Vereinigte Wachswarenfabriken AG". קו הייצור של החברה היה בעיקר ייצור של ווקס למגלשי סקי, הברקה לנעליים, גריז לעור, נרות, נוזל לשמירה על הרצפות ונוזל לרחיצת רצפות. תחת השם "Loba - The Real Waterproof" הנוזל האטום למים והמאכל (הגורם לקורוזיה) הוצא לשוק במיוחד לרצפת עץ.

גדילת החברה עם צמיחת הכלכלה הגרמנית
ב-1964 הוקם מתקן ייצור נוסף בפרייבורג וכך עלה מספר המועסקים והמכירות. ב- 1980 החברה העסיקה יותר מ220 עובדים ותוך ניהול זהיר נפח המכירות עלה אף הוא והגיע ליותר מ40 מליון מארקים.

ספטמבר 2002
חברת הקוסמטיקה "לובה" יצרה בשיתוף עם  NANOGATE,ובניהולה של חברת HOLMENKOL, את היוזמה המשותפת: The HOLMENKOL Sport-Technologies GmbH & Co. KG
וכך לאחר 80 שנות עבודה, חברת HOLMENKOL הפכה לחברה עצמאית. בזכות כל הידע והניסיון שצברה ומערכת השיווק המסועפת, הפכה החברה לאחת המוצלחות באירופה בתחום הננו טכנולוגיה.

Holmenkol כיום
Holmenkol מרכזת את כל פעולותיה, שיפורה ומיסחורה של ה- Sportbeschichtunge המבוסס על טכנולוגיות מודרניות. בזה HOLMENKOL מתקדמת החברה צעד אחר צעד לקראת מוצרי ציפוי יעילים ביותר לספורט החורף.

חברת HOLMENKOL ממשיכה לרדוף אחר מטרות אגרסיביות לצמיחה. יחד עם חברות ידועות העוסקות במחקר כמו NANOGATE AG החברה מפתחת מעטה כימי חדשני לכל סוגי הספורט: ספורט חורף,ספורט ימי, רכיבה על אופניים וספורט חיצוני.

חוץ מווקס לסקי, חומר איטום להחלקה ועמידות למים, החומרים מכילים גם חומרי חיטוי מיוחדים, מבריקים וציפוי לסוגי ספורט אחרים. כתוצאה מכך, חברת HOLMENKOL תופסת נישה גדולה במיוחד בשוק העולמי ומחשיבה עצמה כגורם מקשר בין הספורט והכימיה.

לקטלוג מוצרי החברה

 

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
CLUBMED