צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד
nidecker
מפעל נידקר ממוקם על חופה הצפוני של אגם ג'נבה, בRolle, שוויץ ובעל נוף של האלפים והאגם- מקום שמתאים יותר להיות שמורת טבע מאשר מפעל. דור חמישי זה של עסק משפחתי הוא החברה הפרטית/משפחתית היחידה המייצרת סנובורד
והם עובדים על להפוך להון על בסיס מורשת (ירושה) זו ולהפיץ את מילתם.מפעל Rolle, המעסיק בערך 25 עובדים, הוא בראש ובראשונה מיועד לעיצוב התכונות והגבלת ייצור (200 – 1,500) של בורדים ברמה הגבוהה. עיצובים חדישים נבנים פה ונבדקים בהרי האלפים הקרובים כמו Chamonix שממוקם כשעה מהמפעל.

זהו הבית של ייצור ליבת העץ המולחמת " welded wood", תהליך המחבר המאונך רבדים של עץ ללא כל דבק. תהליך זה זיכה את חברת נידקר בפרס Euro SIMA על חידושים בסנובורד לפני כמה חודשים.
מפעל Rolle מתמחה בשיתופי פעולה יוקרתיים עם מותגי על כמו Chanel, Swarovski, Lacroix, MTV Europe, and Ford.


מנהל מחלקת המסחר של הסנובורד, Matt Enloe, אשר החל להחזיק את המותג ב2005 מתאר את הקונה הטיפוסי של נידקר כ" אדם שגולש שנים רבות ובעל רמת הכנסה גבוהה ועכשיו גם מעריך איכות גבוהה של אומנות". אדם כזה קונה נידקר כי הוא יודע שזהו הבורד בין הטובים בעולם והוא מוכן להוציא עליו בין 600-900 דולר ולקבל תמורה הולמת לכספו.
הלקוח הזה יודע מה הוא מחפש ופועל להשגתו. בין המוצרים הנמכרים ביותר הם ה- Mega Light, וה- Ultra Light.
 


על חברת נידיקרחברת Nidecker
תרגום: צוות סקימולטור
חברת הסנובורד יחידה הפועלת כעסק משפחתי היחיד.
החברה שמה דגש על מוצרים איכותיים בעלי טכנולוגיה מתקדמת כגון:  " welded wood", תהליך המחבר במאונך רבדים של עץ ללא כל דבק. תהליך זה זיכה את חברת נידקר בפרס Euro SIMA על חידושים בסנובורד .
 


line_top.gif (57 bytes)
CLUBMED
CLUBMED