צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
על החברה

על החברה 

חברת סקימולטור מהווה מרכז מקצועי וחוויתי  המתמחה במתן כל הפתרונות המקצועיים והחדשניים הדרושים לכל הגולשים מתחילים, מתלבטים וותיקים כאחד. וכל זאת תחת קורת גג אחת.

החברה הוקמה ביוזמתו של עצמון מלצר (עצי) מלצר בשנת 1998,  על מנת לתת ללקוחותיה פתרונות מלאים בכל הנושאים הקשורים לגלישת סקי ולסנובורד:  תרגול ואימון פיזי, הצטיידות לקראת חופשת הסקי וחופשות גלישה ייחודיות.

אימוני הגלישה במדרונות הגלישה בסקימולטור, הנם ההכנה הגופנית הספציפית והאולטימטיבית לחופשת הגלישה בשלג . אימוני הגלישה מפתחים גם את הכושר הקואורדינטיבי, שיווי משקל והתקשורת בין שרירית וכך מעלים את מהירות התגובה והיכולת בכל מצב צפוי ובלתי צפוי במסלולי הגלישה בשלג.

לחברת סקימולטור כיום שלושה סניפים בארץ: חיפה, עמק חפר וחולון, שלושתם בבעלות פרטית משפחתית ומנוהלים על פי אותה חשיבה ארגונית, מקצועית ושיווקית.

מאז הקמתה של חברת סקימולטור, החברה סייעה לאלפי אנשים להגשים את חלומם לגלוש בסקי ובסנובורד בביטחון מלא וברמה מקצועית גבוהה.  

שיתופי פעולה -

סקימולטור מקיימת שיתופי פעולה עם מומחים וחברות מובילות בתחומם על מנת לתת עדיפות ללקוחותיה למוצרים משלימים לעיסוקה: ביטוח, תזונה, פיזיותרפיה, רפואת ספורט  ועוד.  

החזון שלנו-

 להמשיך להוביל ולקדם את ענף הסקי והסנובורד בישראל : החובב והמקצועי, להישגים גבוהים ומדויקים יותר באמצעות: ידע ומיומנות מקצועית תוך מצוינות בשירות.

להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים ולהמשיך ולהרחיב את קהל גולשי הסקי והסנובורד בישראל, כולל: אוכלוסיות מיוחדות, בעלי לקויות ונכים.

מרכזי הסקימולטור- הבית של הסקי בישראל והמסלול הנכון לחוויית וחופשת הסקי

 

במרכזים שלנו תמצאו: מדרונות גלישה לאימון ותרגול גלישה בסקי ובסנובורד, מכונות סלאלום, מערכות תחקור לגלישה שלכם, חנויות ביגוד וציוד לסקי וסנובורד (לרכישה והשכרה) ומכירת חבילות סקי וסנובורד כל היעדים ומכל הסוגים בתנאי מיוחדים כולל חופשות בליווי מקצועי של מדריכי הסקימולטור, מידע עדכני על אתרי סקי וסנובורד, מגוון חוברות המציגות מידע וחופשות סקי וסנובורד וקשר מקצועי בתחומי הרפואה והפיזיותרפיה עם טובי המומחים ברפואת ספורט וכמובן מגוון סרטים חווייתיים בתחומי הגלישה.

מרכז המידע וההזמנות, נמצא בעמק חפר ונותן מענה ושרות לכלל לקוחות הסקימולטור. 

מדרונות הגלישה

מדרונות הגלישה שבמרכזי הסקימולטור בנויים על בסיס  ידע אירופאי ומקנים לגולש חוויית גלישה אמיתית בדגש על הדרכה מקצועית, וותק מקצועי, בטיחות וניסיון של מעל 12 שנים בישראל.

מדרונות הגלישה המותקנים באולמות הסקימולטור, הנם מסועים נעים, הדומים בצורתם למכונות ריצה, אולם שונים באופן תפקודם. גודלם  כ-50 מ"ר, הם מצופים בשטיח סינטטי גמיש ומיוחד היכול לצבור מים וכך נוצרת התחושה הזהה לגלישה בשלג. המדרונות ניחנים ביכולת לשנות את השיפועים, זוויות  ומהירות תנועת המסוע, הכל בהתאם לקצב ורמת הגולש.

מדרונות הגלישה ומערכת התחקור החדשנית, מאפשרים לנו לחוות את הגלישה בסקי ובסנובורד וללמד את רזי הגלישה, לגולשים בכל הרמות מרמת הגולש המתחיל ועד לרמה המקצועית הגבוהה: התחרותית, תוך כדי קבלת והדגשת יסודות הגלישה, שפת הגלישה, ושיפור מיומנויות הגלישה. הגלישה הפיזית מפתחת הכושר ספציפי לקראת הגלישה בשלג ויוצרת את ההכנה גופנית הדרגתית.

מדרונות הגלישה במרכזי הסקימולטור פעילים בכל ימות השנה וניתן לערוך בהם גם אירועי השקת מוצרים, אירועי חברות, פעילויות משפחתיות, ימי הולדת וכו'.

במהלך תקופת הקיץ מלבד הפעילות הרגילה נערכים במרכזים גם קורסים מיוחדים לגולשים מתקדמים, קורסי מדריכים, קבוצות נוער, קייטנות, אוכלוסיות מיוחדות ונכים. 

 חנויות ביגוד וציוד

בכל אחד מהמרכזים חנות מקצועית לביגוד וציוד סקי וסנובורד סקימולטור, מייבאת וזכיינית בלעדית של כ-25 חברות בינ"ל ידועות ומובילות בתחום ספורט הגלישה בשלג המשלבות פונקציונאליות, גדטים, עם דגש של  לייף סטייל ואופנה עכשווית.

צוות החנות מורכב ממדריכי סקי או סנובורד וגולשים וותיקים, המבינים את הצרכים ואת מידת ההתאמה והיתרונות של כל מוצר ומוצר לכל גולש על-פי רמתו, סגנון גלישתו ותקציבו. המכירה נעשיית ע"י ייעוץ והדרכה אישיים וכל המוצרים באחריות היבואן. קיימת אפשרות שדרוג(טרייד-אין) ורכישה "יד שנייה" כולל אחריות יבואן.

בחנויות ניתן גם לשכור חליפות גלישה שני חלקים וסרבלים  לכל גיל וברמת איכות ובידוד גבוהה. 

חופשות

בכל אחד ממרכזי הסקימולטור ניתן לרכוש חבילות סקי וסנובורד בייעוץ ומכירה אישית של צוות סקימולטור. חבילות הסקי כוללות את: קלאב מד, Bedooin,איסתא, פינגוין וכו' ומכילות את כל תנאי החבילה +תנאים משופרים ללקוחות הרוכשים בסקימולטור. לחברי המועדון ניתנת האופציה להצטרף גם לחופשות בליווי צוות מדריכי הסקי והסנובורד בסקימולטור שמתקיימות במהלך העונה ובחופשות החגים: חנוכה, פורים ופסח.

בנוסף לחופשות הסטנדרטיות , אחת לשנה בשבוע הראשון של חודש מאי (שבוע 18 בשנה) נפגשים לקוחות ומדריכי ה- Indoor ski מהעולם יחד עם מדריכהם (כ-10,000 גולשים)  ורשת סקימולוטור  גולשים ומדריכים באירופה לחופשה משותפת בואל טורנס

line_top.gif (57 bytes)
SKISET
CLUBMED