צור קשר דרושים מאמרי סקי סרטי סקי תמונות סקי מפות הגעה על החברה דף הבית
חנות ציוד סקי | ציוד סנובורד

טיפים לרכישת ציוד סקי וסנובורד
מאת: פלג מלצר
לאורך השנים עברו אלפי אנשים בחנויות הביגוד והציוד שלנו. המשותף לכולם הוא חוסר הידיעה בנוגע למה לקנות, איפה להשקיע יותר ואיפה לא להתפשר. כמובן
                                      מאמר שאכתוב לא יחליף את המוכר בחנות שימצא את הפתרון המתאים לכם.חידושים ברוח השעה
מאת: עינת מלצר
כמדי שנה, עונת הסקי הממשמשת ונפתחת מביאה עימה בשורות ציוד ואופנה מרעננות. לפניכם המוצרים החדישים והמעודכנים ביותר לעונת 08/09.הסרט "Forum or Againt'em"
מאת: צוות סקימולטור
הסרט שייצא לאקרנים בסתיו הקרוב מכיל בתוכו שילוב משכנע ומשעשע של צילומי וידיאו מרהיבים ביופיים,תיעוד מדהים של הרפתקאות גלישה נועזות ומטורפות,ומעשי גבורה אורבאניים מתקדמים ואת אורך החיים והזמן שבניהם... סרט זה הינו הסרט החמישי של הקבוצה ושמו: "Forum or Againt'em", והוא תומך בהתקדמותו של כל תהליך ההכרה בייצור סרטי הסנובורד.


החברות שלנוחברות הביגוד והציוד בסקימולטור
מאת: צוות סקימולטור
סקימולטור, מייבאת וזכיינית בלעדית של כ-25 חברות ידועות ומובילות בתחום ספורט הגלישה בשלג מארצות שונות המשלבות פונקציונאליות, גדטים, עם דגש של לייף סטייל ואופנה עכשווית. 

 


גרבי סקי גרבים לכל מטרה
מתוך: מגזין סקימולטור
גרביים הם פריט הלבוש הצמוד והחשוב ביותר בו משתמשים בעת נעילת נעליים מכל סוג. אי גמישות האריג, כפל קטן או הזעת יתר, מהווים חוסר נוחות ולעיתים לתופעות לוואי כמו: ריח לא נעים, פטרת, תחושת לחץ, שפשוף וכו'. חברת פלקה מתמחה בתכנון ויצור גרביים לסוגי ספורט שונים וכן לאוכלוסייה עם רגליים רגישות.


Reflex5כל מה שחשוב לדעת על נעלי סקי
מתוך:  מגזין סקימולטור
הרגליים הם האיבר הפעיל ביותר בגלישה בסקי שלג, את עיקר העומס סופגות כף הרגל והשוקית. מטרתה של נעל הסקי היא לעזור לגופנו להעביר את התנועות למגלש בצורה היעילה ביותר ולהקל את עומס היתר והפגיעה באיברים הרגישים.נעלי הסקי מיוצרות במגוון דגמים.  בכתבה זו הסברים מה חשוב ועל מה לשים דגש.


בחירה ושימוש נכון בציוד הסקי
מתוך: מגזין סקימולטור
שימוש בציוד גלישה המותאם אישית לגולש, הנו כלל חשוב להקטנת סיכוני חבלות ופציעות בחופשת הסקי. מרבית פציעות הסקי הטראומטיות הן שילוב של אי-הכנה גופנית נכונה ומספקת תוך שימוש בציוד בלתי מתאים.

 


ה - SHARK שלי
מאת:עמית סמרי
תיעוד אישי על תהליך של מעבר מגלישה על המגלשיים הקלאסים למגלשי קרוינג: "ביום שהרגשתי את המשכיות התנועה בגלישה ושבעצם גלישה היא "ריקוד נשי" כמו הגוף "העגול והנשי" של המגלש, הבנתי שזה פשוט עולם אחר. "

 


  BLIZZI-IQ
קצת יותר על מגלשי קרוינג
מתוך: מגזין סקימולטור 
מטרת הפיתוח של מגלש הקרווינג, הייתה ליצור מגלש קל יותר "להפעלה" בעל תנועה המשכית ובריאה יותר ומינימום מאמץ.מגלש ה - קרווינג, הוא פרבולי יותר, צר במרכזו ורחב מאוד בקצותיו. פירושו של ה - CARVE הוא חיתוך הסיבובים, גלישה חלקה ללא החלקה צדדית.


 סקי מנוקדת מבט קצת אחרת
מאת: עינת מלצר
עם תחילת הכנת החוברת וכלל החומרים לעונה הקרבה, מצאתי את עצמי מדברת על המצב בארץ ובעולם. טרור, מצוקה כלכלית, חברתית, אלימות במשפחה ומה לא, וחשבתי בעצם - איזו סיבה יש לאדם במצב כלכלי לא משגשג להוציא את כספו על לימוד וציוד סקי? פרטים בכתבה.


משקף כללים לרכישת משקף
מאת: שלומית מלצר
משקף הסקי או בשמו העממי "הגוגלס" הנו מוצר חובה לגולש מאחר והוא שומר על 
העיניים מפני שינוי קיצוני במזג האוויר, מסנן את קרינת ה UVA וה - UVB, כניסת גופים
 זרים לעין וכמובן מפני חבלות ופציעות בזמן הגלישה. העיניים הן איבר חיוני להתנהלות יומיומית וקליטת חוויות החיים - חובה לשמור עליהן.קסדהטיפים לרכישת קסדה
מאת: שלומית מלצר
בשנה זו אנו עדים לכך שגולשי הסקי מצטרפים לחבריהם גולשי הסנובורד ומקפידים לרכוש קסדה אישית לעצמם ולא רק לילדיהם לחופשת הגלישה.
הקסדות לסקי וסנובורד הנן פריט בטיחותי וגם מאוד אופנתי.
להלן מספר טיפים לרכישת קסדה.


שלושת השכבותשיטת "שלושת השכבות"
מאת: עינת מלצר
ביגוד הסקי / הסנובורד צריך להיות מורכב מבדים קלים, ספורטיביים, השומרים על חום הגוף ומוציאים את אדי הזיעה החוצה לאוויר , או במילים אחרות - "מזגן נייד" השומר על 25 מעלות צלזיוס נטולות לחות (שמקורה בזיעה) לגלישה בטמפרטורה קבועה.
הפתרון האמיתי לגולש - שיטת שלוש השכבות:
1.שכבה תרמית. 2. שכבה תרמו-פליזית. 3.חליפת הסקי.


פרטי הלבוש שאסור לצאת לחופשת הסקי בלעדיהם
מתוך: מגזין סקימולטור 
טיפול בציודהציוד האישי שלי וכיצד אני מטפל בו
מאת: פלג מלצר
בשנים האחרונות אני נתקל רבות בשאלה: "כיצד עלי לטפל במגלשיים שלי על מנת לשמור עליהם, להפיק מהם את המרב, ולהאריך את חייהם?" בכתבה זו, אנסה על קצה המזלג לפרט על מבנה ועל דרכי הטיפול (העצמאיות והמקצועיות) בציוד בגלישה.ביגוד תרמי טיפים לבחירת ביגוד תרמי
מאת: ברק טל
ביגוד תרמי, המוצר ששינה את המשוואה בביגוד לספורט בכלל ובענף הסקי בפרט, וקבע את האיכות, על חשבון העובי וכמות השכבות של הביגוד. לאור הצלחת והרחבת השימוש בביגוד תרמי ניתן למצוא היום קשת של מוצרים המכונים ביגוד תרמי, חלקם נראים "אותו דבר", אבל איכותם היא ממש לא...מעיל סקינקודות התייחסות לרמות חליפות סקי וסנובורד
מאת: ברק טל
בעקבות ריבוי הציוד המזויף ויצרני חליפות סקי והסנובורד בעולם, הבאנו לכם להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לאמוד את איכות המוצר שאתם מבקשים לרכוש.
 לתקתק את התיק
מתוך: מגזין סקימולטור
הגעתם לאתר הסקי, ציוד הסקי עליכם ואתם מוכנים לתזוזה... מה לשים בתיק גלישה כדי להיות מוכנים לכל מצב? למשפחת סקימולטור יש כמה המלצות בשבילכם. עשר המלצות מנסיון שנצבר במשך עשר שנים.


line_top.gif (57 bytes)
SKISET
SKISET